Zaproszenie!

Dyrektor, Nauczyciele i Rada Rodziców zapraszają wszystkich uczniów na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 29 stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Kozłowie. Uczniów klas I-III zapraszamy od godz. 15.00-17.00, a klasy IV-VI od godz. 17.00-20.00. Animatorzy zabaw dla dzieci umilą czas organizując konkursy i zabawy. Na wszystkich uczniów czeka słodki poczęstunek.

Dyrektor, Nauczyciele, Rada Rodziców

Szkoły Podstawowej w Kozłowie

Zaproszenie!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kozłowie zaprasza na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ, która odbędzie się 6 lutego 2016 roku w sali na boisku sportowym w Kozłowie od godz. 20.00 (do czwartej nad ranem). Przygrywa D.J. Patryk w rytmie podrywającej do tańca muzyki; w ramach atrakcji taniec z różą (kwiaty do nabycia podczas zabawy).

Bilet wstępu z niespodzianką - 100 zł od pary

rezerwacja pod numerami telefonów:

501580737 lub 603929064

w cenie biletu: kawa, herbata, ciasto domowego wypieku, gorący posiłek "jednogarnkowy"

Zaproszenie!

Uczniowie Szkoły Podstawowej

w Kozłowie serdecznie zapraszają

Babcie i Dziadków z okazji Ich Święta

na przedstawienie, które odbędzie się

w dniu 26 stycznia 2016 roku

o godz. 11.00 w Kościele

p.w. Św. Mikołaja w Kozłowie.

 

Uczniowie i Nauczyciele SP w Kozłowie

XXIV FINAŁ WOŚP!

W imieniu Sztabu XXIV Finału WOŚP przy Gimnazjum w Sośnicowicach serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie towarzyszącej XXIV Finałowi WOŚP w dniu 10 stycznia 2016 roku od godz. 16.00-20.00 w budynku Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Sośnicowicach. 

Szef Sztabu - mgr Małgorzata Wyrozumska

Dyrektor Gimnazjum - mgr Grzegorz Klyszcz

Program imprezy:

16.00 - rozpoczęcie imprezy w Gimnazjum

16.10 - 16.20 - zespół muzyczny pod opieką Pani Katarzyny Spyry

16.20 - 17.00 - gimnazjalne talenty muzyczne

17.05 - 17.50 - przedszkolaki z Sierakowic, Rachowic i Łan Wielkich

17.55 - 18.15 - Dom Opieki Społecznej "OSTOJA"

18.20 - 18.40 - uczniowie ze SP w Sierakowicach 

18.45 - 19.00 - Śląskie Godanie - Dominika Nawrat, Karolina Klyszcz i Paweł Magiera

19.05 - 19.15 - tańczy Paweł Magiera i Patryk Sojka

19.20 - 20.00 - koncert wychowanków Stowarzyszenia Muzycznego "Chopin"

20.00 - "Światełko do nieba"

Zaproszenie 

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VI i I gimnazjum na Dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka, która odbędzie się w czwartek (9 października) od godz. 16.00 do 20.00 w Szkole Podstawowej w Kozłowie.

Bardzo prosimy rodziców o przyjście po swoje pociechy.

Gwarantujemy świetną zabawę!!!

Samorząd Uczniowski

3452.jpg

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci,Abyś był pomocny jak komputer,Szybki jak japoński skuter,Sympatyczny jak maskotkaI słodziutki jak szarlotka.
Abyście czyści i pachnący byli, sale wietrzyli, śmieci wynosili, do szkołypo nauki w radosnych podskokach pędzili.

Tak jak w latach ubiegłych w naszej szkole odbyły się wybory Rady Samorządu Uczniowskiego. W tym roku to wydarzenie odbyło w ostatnią środę września (26 IX). Uczniowie po raz kolejny mogli się przekonać jak odbywają się demokratyczne wybory.

 W głosowaniu brały udział klasy II – VI. Do tegorocznych wyborów swoją kandydaturę zgłosiło zaledwie troje uczniów. Z klasy szóstej Justyna Fielauf i Jolanta Spyrka, natomiast piątą klasę reprezentował Krzysztof Urbanek. Parę dni przed głosowaniem kandydaci zawiesili na ścianach własnoręcznie wykonane plakaty, aby każdy uczeń mógł zapoznać się z ich pomysłami oraz lepiej poznać te osoby. 26 września to data, kiedy uczniowie Szkoły Podstawowej w Kozłowie zebrali się na sali gimnastycznej. Wybory rozpoczęły się mowami kandydatów, którzy chcieli, aby uczniowie mogli dowiedzieć się czegoś więcej zarówno   o ich kandydaturze, jak i o nich samych. Z zapałem mówili o swoich zainteresowaniach i pomysłach.  Po głosowaniu komisja wyborcza podliczyła głosy. Okazało się, że uczeń klasy piątej, Krzysztof Urbanek został wybrany na przewodniczącego SU, Justynie Fielauf została przydzielona rola sekretarza, a Jolanta Spyrka została zastępcą przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

 Uczniowie mają nadzieję, że nowo wybrany Samorząd Uczniowski będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki i realizował pomysły zamieszczone na plakatach.

Zaproszenie!

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Kozłowie serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VI na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w czwartek (26 listopada) od godz. 16.00 do 19.30 w Szkole Podstawowej w Kozłowie.

Prosimy rodziców o przyjscie po swoje pociechy.

Gwarantujemy świetną zabawę!

Samorząd Uczniowski

8 stycznia  2016 roku przedstawiciele SU policzyli zebrane pieniądze z akcji "Góra Grosza". Nasza szkoła zebrała 60 złotych. Dziękujemy!

Samorząd Uczniowski